Statyw do telefonu komórkowego

statywy do telefonów komórkowych miniaturkaDziś aparat fotograficzny w telefonie ma już każdy. Zastanawialiście się co zrobić, aby Wasze zdjęcia były lepsze? Statyw do telefonu komórkowego!

Fotografia komórkowa opanowała świat. Do głównie dla niej (po części mam tu na myśli Instagrama) kupowane są iPhony. Zdjęcia telefonem robią nie tylko amatorzy fotografii, ale także codzienni użytkownicy. Coraz częściej również artyści sięgają po to proste i przyjemne narzędzie.

Jednak modne filtry i kwadratowe kadry to nie wszystko. Co zrobić by Twoje zdjęcia z komórki były jeszcze lepsze? Podobnie jak w każdej dziedzinie fotografii istotnym elementem, który wpływa na powodzenie zdjęcia jest statyw. Dzięki niemu pozbędziemy się poruszeń, czyli zyskamy ostre i przejrzyste fotki. Przy pomocy statywu możemy z powodzeniem wykonywać zdjęcia nocne stosując dłuższe czasy naświetlenia.

Jak może wyglądać statyw do telefonu komórkowego? Prześledźmy, co w tym momencie oferuje rynek.

Zacznijmy od „wysokiej” pułki – lethalprotection.com. Firma lethalprotection oferuje statywu do wszelkich urządzeń mobilnych – aparatów, telefonów, tabletów, iPadów, itp. Statyw ten składa się z sześciu nóżek, dzięki którym możemy przymocować aparat niemalże wszędzie. Dostępny jest w sklepie Amazon, gdzie jego cena wynosi 19 dolarów.

Kolejną pozycją godną polecenia jest SlingShot od WOXOM. Jest to ręczny stabilizator, który świetnie nada się do kręcenia filmów. Do jego używania wystarczy jedna dłoń. Można go dostać na Amazonie oraz na eBayu za około 125 zł (razem z przesyłką z Wielkiej Brytani)

Dla cięższych modeli telefonów polecamy GripTight:

Oczywiście dostępne są tańsze możliwości statywów. Oto kilka pomysłów, jak samodzielnie zrobić statyw:

Znaleźliśmy również na lifehacking.pl instrukcje jak samodzielnie przerobić statyw na pasujący do telefonu komórkowego. Spójrzcie:

Co Wy na to?:)

Leave a Comment.