Projekt Przetwórnia: zobacz, kto się dostał

Justyna-Chrobot-ushotZnacie autorów, którzy dostali się do Projektu Przetwórnia? Zobaczcie, kogo Jacek Poremba wybrał spośród ponad trzystu nadesłanych zgłoszeń.

Przetwórnia to projekt Stowarzyszenia Fotograficznego FotoBzik, który miał swoją odsłonę na przełomie 2012/2013 roku. Gościem pierwszej edycji był Tomasz Gudzowaty. Na czym polega projekt? Spośród nadesłanych fotografii zaproszony gość wybiera osoby, które zakwalifikują się do Przetwórni.

Projekt Przetwórnia jest niepowtarzalną okazja konfrontacji swoich fotografii z uznanym twórcą oraz możliwością usłyszenia wielu bezcennych uwag i wskazówek od mistrza. Jest również szansą na pokazanie swojej twórczości szerokiej publiczności. Finałem akcji jest wystawa  w Galerii Pauza w Krakowie oraz towarzyszący jej katalog.

Zobaczcie, które projekty dostały się do II edycji Projektu Przetwórnia:

Jacek Poremba urodził się w 1966 roku w Łodzi. Znany jest głównie z fotografowania ludzi show-biznesu. Jego fotografie były wielokrotnie nagradzane,  otrzymał wyróżnienie w konkursie Nikona, Japonia (1993), drugą nagrodę w konkursie Polaroida (USA, 1998), drugą nagrodę w konkursie POLAROIDA oraz Złote Orły w konkursie reklamy za katalogi Joasi Klimas (1999).

 

Leave a Comment.